ART / Lithographs / Litograph in colors 14177382
nr 1417 7382
Jan Svenungsson
(f. 1961), Sverige
Jan Svenungsson (b. 1961), Sweden. Face, 30/44. Image dimensions: 47x40, sheet: 67x52, unframed,
LITOGRAPH IN COLORS, Ansikte. Signerad, numrerad 30/44. Färglitografi, bildmått: 47x40. Bladets mått: 67x52, oramad
Jan Svenungsson, Swedish artist born 1961.
800
SEK 500
Monday September 6 2021
at 19:07:51
6/9 18:52:07